Šuplíčky aneb alba podle obsahu

"Šuplíček" Savci, podobně jako ostatní šuplíčková alba si neklade za cíl vytvořit přehlednou a popisnou databanku druhů.  Jeho cílem je ukázat divákům jednotlivé fotografie "jen" pro radost.
Krajinu a detail v krajině bych si dovolil považovat stále za moje hlavní fotografické téma.  Do tohoto "Šuplíčku" budu postupně vkládat samostatné fotografie, které nejsou součástí ucelených alb z jednotlivých cest a výletů.
Nedílnou součásti přírody a krajiny jsou její rostliny, stromy, keře, byliny nebo květiny. Tento "Šuplíček" jsem zvolil právě pro fotografie květin a jejich detailů ale i zajímavých stromů a všeho co souvisí s touto částí přírody.
Velká skupina Ptáci by si jistě zasloužila větší prostor a podrobnější rozdělení. Hlavní častí fotogalerie jsou však Alba z jednotlivých akcí. V tomto "Šuplíčku" najdete fotografie ptáků bez rozdílu druhů. Cílem není vytvořit popisnou fotobanku ale ukázat zajímavé fototografie.
I když fotografie lidí nejsou náplní těchto stránek a fotit lidi neumím, občas si nějakou fotku udělám. To jestli je výsledkem spíše portrét, dokument nebo jiný druh fotografie, nechám laskavě na divákovi. Lidé a jejich činnosti, takové fotografie by měly být v tomto "Šuplíčku."
Hmyz a drobní živočichové. To jsou fotografie, nebo pokusy o makrofotografii které patří do tohoto "Šuplíčku."
Album Ostatní je prostor pro fotografie, které bych rád ukázal divákům, ale pro které nemám jiné zařazení v "Šuplíčkových albech". Zde najdete směs všech možných fotografií.