Nový vzhled fotogalerie

Jsem velmi rád, že vám mohu po několika letech nabídnout nový vzhled fotogalerie. Ve spolupráci s Janem Stejskalem, který je autorem zejména technického ale i grafického zpracování, získavá galerie několik nových funkcí.

galerie - úvod

Co jsem chtěl zachovat, aby stránky byly i nadále obrazovou galerií ne databankou fotografií. Proto zde prosím nečekejte databázové třídění fotografií podle druhů lokalit, přesné názvy a kompletní výpisy EXIF informací.

Co naopak očekávat můžete je rozdělení alb na dvě skupiny. Alba, ve krerých bych vám chtěl přiblížit fotografie z jednotlivých akcí, výprav za fotografováním, nebo jen výletů.

galerie - alba

Alba, která jsem nazval "Šuplíčky", jsou určena na jednotlivé fotografie, pro které není místo v první skupině.  Je škoda, pokud fotografie končí v šuplíku, kde ji již nikdo neuvidí a tak zpravidla zůstane zapomenuta. A právě těmito "Šuplíčky", jsem se rozhodl dát šanci i některým z takových fotografií. Ty jsou rozděleny tematicky do několika základních skupin a zobrazují se samostatně.

Změna nastala i v zobrazování obsahu jednotlivých alb, kde nyní vidíte náhledy všech fotografií a můžete je prohlížet postupně nebo vybrat libovolnou fotku.

galerie - fotky

Všechna alba jsou dopněna možností napsat vaše komentáře za které předem děkuji.

Do galerie přibyly i články, kde budu pravidelně - nepravidelně publikovat některé mé zážitky z fotografování. I zde je možnost psát vaše komentáře.

Alba jsou řazena vždy podle poslední aktualizace = první se zobrazuje vždy album, které je nové nebo v případě Šuplíčků do něj byla přidána nová fotografie.

Tak snadno poznáte co je na stánkách nového.

To může být doplněno i komentářem na titulní straně.

Celá galerie se teprve znovu formuje, fotografie a články budou nabíhat postupně.

Přeji Vám pohodu při prohlížení fotografií.


Komentáře
Velmi pěkné a působivé. Tak dál, a další krásné fotografie z tvých cest přírodou, která je kolem nás.
Jamm, 12. 01. 2011 10:19

Děkuji vám Šárko za první příspěvek. Přeji pěkný večer.
Petr Stejskal, 09. 01. 2011 18:10

To se mi moc líbí...
Šárka Fialová, 09. 01. 2011 17:35


Vkládání komentářů je uzamčeno, nelze vkládat nové komentáře.